Untitled Document

Bildiri Gönderimi

ÖZET BAŞVURUSU SIRASINDA DİKKAT EDİLECEK NOKTALAR VE GÖNDERME KURALLARI

Bildiri özetleri, bildiri sistemi kullanılarak web sitesi üzerinden online olarak ve TÜRKÇE olarak gönderilmelidir. Sistemden bağımsız olarak e-mail ve posta yoluyla gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecektir. İnternet üzerinden gönderilen özetler, kabul edilmesi halinde aynı şekilde basılacağı için yazım hatalarına dikkat edilmesi gerekir. Tüm yazım hatalarından yazarlar sorumludur.Bildiri Özeti Son gönderim tarihi: 10 Nisan 2017


Bildirinizi “Sözlü Sunum” yada “Poster Sunumu” kategorilerinden uygun olanı seçerek gönderebilirsiniz. Sistem, seçtiğiniz kategori için sizi yönlendirecektir, ilgili adımlardaki soruları cevaplayarak veya ilgili dokümanları ekleyerek sonraki adımlara geçebilir ve bildirinizi Bilim Kurulu dikkatine gönderebilirsiniz.

Bildiri ödüllerine aday olmak isteyen tüm bildiri sahiplerinin bildirilerinin kabul edilerek sözlü bildiri oturumlarında sunulması ve  poster sunumlarının da kongre poster salonun asılması gerekmektedir. Poster olarak asılmayan ve ya sunumu olmayan bildiriler için ödül değerlendirmesi yapılmayacaktır. 

Bildirilerin Değerlendirilmesi

Değerlendirme internet üzerinden araştırmacıların ad/soyad ve kurumları gizli tutularak, Bildiri Değerlendirme Komitesi’nce yapılacaktır. Bildirinin değerlendirmeye alınabilmesi için bildiri sahibinin kongre kaydını en geç 10 Nisan 2017 tarihine kadar tamamlaması gerekmektedir.